JavaScript Developer

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • praca w zespole SCRUMowym

  • programowanie aplikacji w JavaScript

  • dbanie o wysoką jakość kodu

  • poznanie, a w dalszej perspektywie wykorzystywanie stosowanych technologii

  • współprojektowanie i współtworzenie aplikacji, komponentów oraz usług

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem

  • udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w programowaniu JavaScript (ES6), pracy w środowisku Node.JS

  • praktyczna znajomość HTML / CSS (DOM, selektory, zdarzenia, obsługa formularzy)

  • Doświadczenie w budowaniu nowoczesnych serwisów www przy użyciu bibliotek JavaScript: React, Backbone, Marionette, Underscore, jQuery,

  • umiejętność korzystania z narzędzi DevTools przeglądarki Chrome (lub odpowiednika Firefox)

  • praktyczna znajomość XML/XPath, wyrażeń regularnych (RegExp)

  • umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Gerrit / Jenkins / Jira / Confluence

  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (testy automatyczne Selenium, Webdriver, Cucumber)

  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum

Oferujemy

Oferujemy

  • kontrakt B2B lub etat

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie