Kierownik Budowy

LeasingTeam Group

Opis stanowiska

  • Tworzenie harmonogramu dla podwykonawców oraz dbanie o porządek na placu budowy;

  • Planowanie, organizacja, kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi w sposób zgodny z prawem budowlanym oraz obowiązującymi procedurami w oparciu o wymagania kontraktu;

  • Odpowiedzialność za jakość, termin i budżet;

  • Organizacja placu budowy.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie techniczne;

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku kierownika budowy;

  • Gotowość do pracy w terenie;

  • Samodzielność i rzetelność w działaniu;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Narzędzia niezbędne do pracy, samochód służbowy oraz telefon;

  • Pakiet relokacyjny na czas wykonywanego projektu.

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca