Specjalista ds. technologii produktów kosmetycznych

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

  • tworzyć koncepcje nowych kosmetyków,

  • opracowywać receptury oraz procesy technologiczne produktów kosmetycznych,

  • wdrażać do produkcji opracowane nowe produkty i technologie,

  • opracowywać dokumentację zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  (chemiczne, technologia kosmetyków lub pokrewne)

  • wymagane min. 3 letnie doświadczenie  w obszarze opracowania technologii i receptur kosmetycznych

  • bardzo dobra organizacja, wielozadaniowość i zaangażowanie w pracę

  • kreatywność, pomysłowość i inicjatywa

  • nastawienie na ciągły rozwój i naukę

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia rozwijające kompetencje,

  • satysfakcję zawodową ze współtworzenia sukcesu

  • dostęp do zajęć sportowych z Multikarnetem.

Ostatnia aktualizacja:
09.11.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja