Młodszy Specjalista ds. Finansowych

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Finansowych.

Zakres zadań:
  • zarządzanie środkami pieniężnymi (w różnych walutach).
  • uzgadnianie płatności z dostawcami.
  • uzgadnianie transakcji na kontach bankowych.
  • zarządzanie kontami forex we współpracy z maklerem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe finansowe lub podobne.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • dobra znajomość Excela.
  • doświadczenie zawodowe jest mile widziane ale nie jest konieczne.

Oferujemy

  • pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego.
  • praca w międzynarodowym środowisku.
  • przyjazna atmosfera w zespole.
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Ostatnia aktualizacja:
01.08.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość