Specjalista ds. Odzyskiwania Należności

Citi Handlowy

Opis stanowiska

Zainteresowany? Zastanawiasz się, czym będziesz się zajmować?

  • Telefonicznym i e-mailowym nawiązywaniem kontaktu z klientem

  • Wyjaśnianiem przyczyn opóźnień w zakresie płatności

  • Profesjonalną obsługą i rozwiązywaniem problemów klientów

  • Motywowaniem klientów do spłaty zadłużenia

  • Realizowaniem planów w zakresie kwot odzyskanych

  • Dokumentowaniem realizowanych czynności w systemie informatycznym

Wymagania

Ok, wystarczy o nas. Porozmawiajmy o Tobie. Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu telefonicznych negocjacji z klientem lub pracy w windykacji

  • Cechuje Cię zaangażowanie oraz nastawienie na osiąganie wyników

  • Posiadasz wysokie zdolności interpersonalne i cechuje się komunikatywność

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wybierz właściwy kierunek!

Oferujemy

Jesteś ciekawy, co zaoferujemy Ci w zamian?

  • Umowę o pracę, ale także bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)

  • Niepowtarzalną atmosferę pracy wśród przyjaznych ludzi

  • U nas nie musisz się bać nowego miejsca pracy – będziesz pod opieką swojego mentora

  • Nasz Model Awansów i Ścieżek Kariery gwarantuje klarowną ścieżkę rozwoju, dlatego też naszych pracowników zapraszamy do udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Prowadzimy dla naszych pracowników cykle szkoleń – w których uczestniczyć możesz również Ty!

  • Lubisz rywalizacje? U nas będziesz mieć okazje wykazać się, a Twoje wysiłki zaowocują motywującą premią

  • Zatrudniając Ciebie możemy zatrudnić także Twoich znajomych – poznaj nasz program poleceń pracowniczych

  • Brzmi ciekawie? Możesz dodać coś od siebie – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły!

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta