BS / Monter sprzętu AGD

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

ZADANIA:

-montaż sprzętu AGD (części, podzespoły, komponenty)
-praca stojąca przy linii produkcyjnej
-obsługa prostych maszyn produkcyjnych
-prace porządkowe
-praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

Wymagania

WYMAGANIA:

- gotowość do podjęcia pracy w systemie trzy zmianowym
- wysokie zdolności manualne
-dobrze widziane wcześniejsze doświadczenie i znajomość pracy na produkcji

Oferujemy

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki)
- możliwość uzyskania premii
- możliwość skorzystania ze zniżek programu Adecco +Club

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na adres mailowy katarzyna.tomczyk@adecco.com lub osobiście w siedzibie biura - ul. Wólczańska 128/134, budynek Synergia Łódź.

Ostatnia aktualizacja:
06.02.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż