Specjalista ds. Obsługi Klienta - bez sprzedaży

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Obsługa infolinii (połączenia przychodzące i wychodzące - bez sprzedaży)
  • Realizacja bieżących akcji telemarketingowych
  • Bieżące odpowiadanie na zapytania zgłaszane przez Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji nastawionych na utrzymanie klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klientów
  • Systematyczność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobrej organizacji pracy
  • Pogodnego usposobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Obsługa klienta