Inżynier procesów produkcyjnych

German-Polish Job Center Sp.j.

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego,

  • wdrażanie, uruchamianie nowych procesów, opracowanie dokumentacji procesowej,

  • rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych,

  • przeprowadzanie prób i testów na urządzeniach produkcyjnych,

  • zamawianie podstawowych surowców produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • znajomość j.niemieckiego.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych z branży opakowań,

  • znajomość programów do modelowania,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej 2D/3D.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

  • ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji.

Ostatnia aktualizacja:
30.11.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja