Ekspert ds. Finansów Osobistych

Gold Finance Sp. z o.o.

Łódź Bełchatów Kutno Zgierz Pabianice Sieradz Radomsko Tomaszów Mazowiecki Piotrków Trybunalski Rawa Mazowiecka Skierniewice

Opis stanowiska

JEŚLI:

  • Jesteś osobą ambitną

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych

  • Chcesz mieć wpływ na wysokość swoich zarobków

  • Chciałbyś uzupełnić ofertę sprzedaży o nieruchomości

  • Znasz swój lokalny rynek

  • Lubisz się uczyć i chcesz podnieść swoje kwalifikacje

  • Zależy Tobie na świetnej atmosferze w pracy

 To podejmij pracę w stabilnej i renomowanej Firmie i Aplikuj na stanowisko

Wymagania

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjny oraz przejrzysty system prowizyjny

  • Szeroką ofertę produktów finansowych

  • Możliwość sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego

  • Pomoc w zakresie pozyskiwania do współpracy partnerów biznesowych

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń

  • Wsparcie produktowe oraz procesowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość awansu

  • Elastyczny czas pracy

  • Udział w konkursach sprzedażowych

  • Przyjazne środowisko pracy

Oferujemy

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta