Specjalista ds. rozliczeń

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • terminowe i zgodne z założeniami jakościowymi rozliczanie pracowników tymczasowych na podstawie ewidencji czasu pracy

  • przygotowanie danych potrzebnych do zafakturowania Klienta

  • terminowe nadsyłanie dokumentów księgowych

  • bieżąca obsługa pracowników tymczasowych w zakresie administracji personalnej oraz kadrowo płacowej, w tym: przygotowaniu umów, zaświadczeń, świadectw pracy i innych niezbędnych dokumentów dla PT

  • przyjmowanie, rejestrowanie i terminowe rozpatrywanie reklamacji zgłaszanych przez PT dotyczących wypłacanych wynagrodzeń

  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz zapewnienie ich poprawności i kompletności

  • obsługa systemów kadrowo-płacowych

Wymagania

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, w szczególności dotyczących pracy tymczasowej

  • sprawność przygotowywania raportów i prezentacji

  • umiejętność prowadzenia akt osobowych

  • umiejętność poprawnego rozliczania czasu pracy w różnych systemach pracy

  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy również w sytuacji dużego spiętrzenia zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji, będącej członkiem Polskiego Forum HR, zrzeszającego największe firmy doradztwa personalnego

  • premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu oraz nagrody w firmowych konkursach

  • troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w ramach pakietu benefitów

  • udział w Akademii CX – programie szkoleniowym, rozwijającym kompetencje naszych konsultantów w obszarze Candidate Experience (kształtowania pozytywnego wrażenia kandydata)

  • przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole, którego potęgą jest różnorodność.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki