Przedstawiciel Handlowy (podłogi laminowane)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy dystrybucyjnej z branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Zakres zadań:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz);

  • zapewnienie bardzo dobrej ekspozycji dla produktów oferowanych przez Firmę;

  • pozyskiwanie nowych sklepów do współpracy;

  • prowadzenie negocjacji warunków współpracy;

  • realizacja założonych celów sprzedażowych;

Wymagania

  • ok. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • znajomość branży wyposażenia wnętrz (w szczególności: podłogi);

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów;

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • szkolenia produktowe i dotyczące oferty Firmy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja uzależniona od wyników sprzedażowych;

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta