Kierownik Działu Finansowego (SSC)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Finansowego.
Zakres zadań:
  • zarządzanie migracją procesów kontrolingowych z zagranicznej jednostki do Łodzi oraz ich stabilizacją i usprawnieniem po tranzycji.
  • zarządzanie operacjami w nowym dziale (Project & Contract Department).
  • stworzenie i wdrożenie strategii rozwoju dla działu, wewnętrznych procedur oraz zbioru najlepszych praktyk.
  • udział w tworzeniu oraz zarządzanie zespołem liderów i specjalistów.
  • odpowiedzialność za odpowiedni poziom SLA we współpracy z wewnętrznymi klientami.
  • bliska współpraca z działem sprzedaży, udział w przeglądach projektów i kontraktów, przygotowywanie wyliczeń i analiz.

Wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze finansowym zdobyte m.in. w sektorze SSC/BPO i sprzedażowym.
  • doświadczenie w migracji procesów finansowych pomiędzy jednostkami firmy.
  • praktyczna znajomość obszaru zarządzania projektami i kontraktami oraz doświadczenie w bliskiej współpracy z działem sprzedażowym.
  • praktyczne doświadczenie w obszarze rachunkowości zarządczej.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, przywódcze i interpersonalne.

Oferujemy

  • udział w interesujących projektach i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość