Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Systemów Informatycznych (C++)

ATOS Polska S.A.

Opis stanowiska

Oferujemy Ci zróżnicowane ścieżki rozwoju:

  • Managerska

  • Ekspercka

Wymagania

Niezależnie którą
ścieżkę wybierzesz:

  • Będziesz mieć stały kontakt ze specjalistami z branży IT

  • Weźmiesz udział w projektach dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju, co umożliwi Ci poznanie dużych systemów webowych o wysokich parametrach dostępności

  • Nauczysz się zaawansowanych metod realizacji utrzymania systemów informatycznych

  • Zapoznasz się z szerokim wachlarzem innowacyjnych technologii informatycznych

W naszej firmie
będziesz zajmować się:

  • Współpracą z użytkownikami systemów w ramach usług utrzymania i rozwoju

  • Diagnozowaniem i rozwiązywaniem zgłoszeń użytkowników

  • Podejmowaniem reakcji serwisowych zgodnie z ustalonymi procedurami

  • Prowadzeniem dokumentacji systemów informatycznych w powierzonym zakresie

  • Optymalizacją działania systemów pod kątem zwiększenia ich stabilności/wydajności/dostępności

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, dbamy o rozwój i zdrowie, wspieramy samorealizację w pracy i po godzinach.

Stabilność zatrudnienia Wiemy jak istotne w zawodowym życiu jest poczucie bezpieczeństwa które przekłada się bezpośrednio na efekty pracy. Dążymy do zbudowania długotrwałej współpracy. W odpowiedzi na wzrost naszej organizacji stosujemy wewnętrzną rekrutację, inwestujemy w awanse poziome i pionowe. Dzięki temu premiujemy zaangażowanie i możemy tworzyć coraz lepiej dopasowane warunki do realizacji zadań dla osób w zależności od ich indywidualnych predyspozycji.

Rozwój Wierzymy, że każdy ma talent, a najistotniejsze jest jego rozwijanie we właściwym kierunku, zawsze akcentem na najmocniejsze strony. Dlatego w Atos Polska pracownicy dostają możliwość rozwinięcia swoich kompetencji w ramach trzech ścieżek rozwoju - technologicznej, UX oraz konsultingowej. Roli w obrębie ścieżki nie musisz wybierać od razu. Zanim się zdecydujesz, będziesz mógł/mogła sprawdzić się na różnych stanowiskach i w różnych zespołach.

Zdrowie Kierując się zasadą "w zdrowym ciele zdrowy duch", zapewniamy naszym pracownikom i ich najbliższym prywatną opiekę medyczną. Dbamy również o aktywność sportową, zapewniając dostęp do programów sportowo-rekreacyjnych typu "Multisport". Stawiamy wyzwania zawodowe, a po godzinach wspieramy wiele różnorodnych form realizacji pasji naszych Pracowników. Pomysłów dostarczają inicjatorzy ze wszystkich naszych organizacji - a my dofinansowujemy działalność proponowanych społeczności sportowych, turystycznych, wydarzenia kulturalne czy ciekawe kursy pozazawodowe.

Oferujemy

  • Znajomość języka C++

  • Praktyczna znajomość baz danych i języka SQL (Oracle, MySQL)

  • Umiejętność wersjonowania kodu

  • Znajomość systemów z rodziny Linux

  • Umiejętność pisania skryptów w Bash

  • Umiejętność analitycznego podejścia w diagnozowaniu problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość analizy ruchu sieciowego

  • Programowanie pod system Linux (znajomość bazowych koncepcji systemu operacyjnego, uruchamiania aplikacji czy komunikacji międzyprocesowej etc.)

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie