Ekspert ds. telefonicznego kontaktu z Aptekami

Grupa NEUCA

Opis stanowiska

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w firmie będącej liderem na rynku w branży farmaceutycznej? Rozwijać swoje umiejętności w zakresie obsługi klienta? Szukasz firmy w której istnieje jasna ścieżka awansu?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kontakt telefoniczny z Kluczowymi Klientami NEUCA (apteki) w zakresie obsługi infolinii wychodzącej,

  • przyjmowanie zamówień na leki,

  • aktywną sprzedaż preparatów promocyjnych,

  • realizację planów sprzedażowych,

  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia w obsłudze klienta,

  • szybkości oraz sprawnej obsługi klawiatury komputerowej,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole,

  • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szeroki pakiet benefitów (np. dodatkowy dzień urlopu dla rodziców w dzień urodzin dziecka, karta luxmed i multisport),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • motywujący system premiowy,

  • przyjazne środowisko pracy i zgrany zespół,

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Grupy NEUCA,

  • udział w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • wybór wymiaru etatu (pół etatu, cały etat, 3/4 etatu),

  • pracę w systemie zmianowym.

Ostatnia aktualizacja:
21.05.2017

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia, Sprzedaż / Obsługa klienta