Doradca Klienta Indywidualnego

Work Service S. A.

Łódź Zgierz Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów, którzy złożyli rezygnację z usług stacjonarnych i mobilnych

  • Utrzymanie i sprzedaż usług zarówno mobilnych jak i stacjonarnych dla Klientów ( nie dotyczy klientów korporacyjnych i kluczowych)

  • Realizacja innych zadań sprzedażowych wynikających ze specyfiki kampanii jak dosprzedaż akcesoriów

  • Realizacja zadań efektywnościowych i ilościowych w kontekście obsługi klientów rezygnacyjnych

  • Rejestracja zamówień w systemach sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Wymagania

  •  Dobra znajomość obsługi komputera

  • Poprawna dykcja

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w przedziale czasowym 09:00-17:00

Oferujemy

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi

  • Profesjonalne szkolenie adaptacyjne

  • Stałe wynagrodzenie oraz realną możliwość osiągnięcia premii

  • Możliwość długotrwałej współpracy oraz rozwoju w ramach opracowanej ścieżki kariery

  • Pracę od poniedziałku do piątku ( sporadycznie soboty )

  • Zatrudnienie na pełen etat, ½ etatu bądź ¾ etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu

  • Pracę w przedziale czasowym 9:00-17:00 w zgranym i przyjacielskim zespole na który zawsze możesz liczyć

  • Opiekę Koordynatora Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia

  • Oferty promocyjne wielu naszych partnerów m.in. ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie grupowe Allianz, PZU oraz pakiety Multi Sport

  • Udział w imprezach oraz eventach firmowych

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów np. tańsze bilety na koncerty, do teatru, oferty wypoczynku, usługi telekomunikacyjne itp.

Ostatnia aktualizacja:
10.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta