Technik Utrzymania Ruchu

RR Donnelley Global Turnkey Solutions

Opis stanowiska

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o. w Łodzi zajmuje się się dostarczeniem rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Pracujemy na rzecz Klientów z sektorów technologicznego oraz medycznego, oferując im następujące usługi:

  • Pozyskiwanie poddostawców i zakup komponentów (np. okablowania i opakowań),

  • Pakowanie indywidualnych zestawów,

  • Kontrola jakości,

  • Dystrybucja produktów na zlecenie Klienta.

Wymagania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie, działającej w Łodzi blisko 10 lat,

  • Możliwość poznania nowych procesów operacyjnych,

  • Bezpieczne środowisko pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do wczasów & do karty Multisport,

  • Świadczenia świąteczne,

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach.

Do zadań nowego pracownika będzie należeć m.in.:

  • Ustalanie przyczyny awarii i naprawa urządzeń produkcyjnych,

  • Konserwacja i regulowanie pracy maszyn,

  • Wymiana drobnych elementów mechanicznych urządzeń,

  • Współpraca przy instalacji nowych urządzeń i maszyn i przeprowadzanie testów,

  • Modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,

  • Zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury komputerów i drukarek.

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wiedzę o systemach automatyki przemysłowej (popartej pracą z urządzeniami automatycznymi),

  • Ogólną wiedzę techniczną z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i mechaniki,

  • Znajomość obsługi komputera (Office),

  • Znajomości języka angielskiego – na poziomie podstawowym,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 6-cio dniowym.

Ostatnia aktualizacja:
10.02.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż