Kontroler jakości dostawców

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kontroler jakości dostawców

Główne zadania:
  • wsparcie w ocenie jakości dostawców i podwykonawców w celu ciągłej poprawy jakości produktów i usług
  • wdrażanie i utrzymywanie regulacji dotyczących kontroli jakości
  • wsparcie w zakresie zgłaszanych reklamacji i niezgodności
  • kontrola bezpieczeństwa żywności
  • opracowanie, aktualizacja i uzgadnianie specyfikacji produktów z podwykonawcami
  • sprawdzanie czy produkty posiadają odpowiednie certyfikaty
  • zatwierdzanie wymaganych prawnie przepisów dotyczących znakowania żywności
  • tworzenie raportów na potrzeby działu

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze chemii, biotechnologii, technologii żywności
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Minimum 1,5 roczne doświadczenie w obszarze jakości lub rozwoju w firmie produkcyjnej z sektora FMCG
  • Wiedza z zakresu HACCP, GMP, oraz regulacji dotyczących znakowania żywności
  • Znajomość systemu SAP mile widziana
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

Ostatnia aktualizacja:
16.08.2017

Branża / kategoria:
Kontrola jakości