Operator wózka widłowego wysokiego składu

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • obsługa wózka widłowego (wózek boczny)

  • załadunek, rozładunek

  • rozmieszczenie towaru w magazynie

  • piętrowanie (do 8 metrów)

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym (wysoki skład, wózek boczny)

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • podczas rekrutacji test z jazdy

Oferujemy

  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową

  • stawka 15 zł brutto za godz. + premia max. do 250 zł + dodatki za nadgodziny

  • praca w systemie 3 – zmianowym

  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta

  • , bezpłatny transport z Głowna, Ozorkowa, Łęczycy

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego już od 7 zł miesięcznie

  • możliwość skorzystania z karty Multisport już od 74 zł

  • dodatkowo otrzymasz 600 zł za polecenie znajomego do pracy, który przepracuje co najmniej 6 miesięcy

  • opieka i pomoc dedykowanych konsultantów

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja