Referent ds. wsparcia produkcji

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Zatwierdzanie zleceń produkcyjnych w systemie SAP

  • Przygotowanie dokumentów dot. rezerwacji materiałowych na potrzeby wydań magazynowych pod zlecenia produkcyjne

  • Wprowadzanie zmian do ww. dokumentów np. na podstawie stwierdzonych niezgodności lub innych

  • Rozliczenia materiałów, w tym kwitów złomowych

  • Rozliczenia dodatkowych godzin na zlecenie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych: Word, Excel, Power Point, Outlook oraz SAP

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze

  • Przygotowaniu dokumentacji produkcyjnej oraz magazynowej

  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

  • Możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,

  • Wynagrodzenie zasadnicze (stawka miesięczna),

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników.

Ostatnia aktualizacja:
14.05.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja