Kasjer / Kasjerka

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Zgierz

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na:

obsłudze Klienta Punktu Przyjmowania Zakładów
poprzez sprzedaż produktów – zakładów wzajemnych,
wypłatę wygranych, informowaniu Klientów o produktach,
ofercie oraz działaniach marketingowych
jak również na budowaniu dobrych i rzetelnych
relacji z Klientem.

Pamiętaj! wszystkiego nauczymy Cię

podczas wstępnych szkoleń.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną, otwartą i samodzielną

  • sumiennie i z zaangażowaniem wykonujesz swoje obowiązki

  • posiadasz lub chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży

  • masz nienaganną opinię, jesteś niekarany, uczciwy i odpowiedzialny

  • posiadasz podstawową wiedzę z obsługi komputera i kasy fiskalnej

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • stałe wynagrodzenie i rozbudowany system motywacyjny

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz grupowe ubezpieczenie ochronne

  • cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • dobrą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu

Ostatnia aktualizacja:
11.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta