Kierownik Logistyki

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie centrum magazynowo - dystrybucyjnym tj. procesami logistycznymi, instalacjami technicznymi, procesami obsługi klienta w zakresie magazynowania, dystrybucji oraz transportu

  • Aktywny udział w rozwijaniu centrum dystrybucyjnego poprzez ciągłe doskonalenie procesów operacyjnych

  • Koordynacja realizacji zleceń Klientów zewnętrznych i wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem wskaźników jakościowych oraz rentowności

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz wsparcie w osiąganiu celów operacyjnych i jakościowych

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją magazynową oraz powierzonym sprzętem

Wymagania

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki na zbliżonym stanowisku, powiązanym z zarządzaniem obszarem operacji logistycznych (mile widziane doświadczenie w zakresie koordynowania pracy magazynu/centrum dystrybucyjnego z branży IT, RTV, AGD oraz obsługi kanału e-commerce)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe - logistyka, zarządzanie przedsiębiorstwem)

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników (70+) oraz budowaniu sprawnie działającego zespołu w centrum logistycznym

  • Umiejętność sporządzania budżetu i zarządzania poprzez koszty i cele

  • Silna orientacja na cel oraz umiejętności liderskie

  • Znajomość systemów zarządzania magazynem i przedsiębiorstwem (WMS, ERP)

  • Znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel)

  • Gotowość do pracy w nienormowanym czasie

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - minimum B2

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

  • Aktywny udział w budowaniu i rozwijaniu nowego centrum dystrybucyjnego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży ICT

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny dostosowany do doświadczenia, potencjału i osiąganych wyników

  • Prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
21.05.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja