Projektant konstrukcji żelbetowych

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych, poszukujemy osób na stanowiska Projektantów konstrukcji żelbetowych

Projektant będzie odpowiedzialny za:
  • przygotowywanie projektów konstrukcji prefabrykowanych na rynki skandynawskie oraz środkowoeuropejskie
  • obliczenia statyczne
  • ścisłą współpracę z asystentem w zakresie przekazywania wytycznych dotyczących tworzenia modeli budynków
  • opracowywanie koncepcji projektowych
  • kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane, stopień magistra
  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych lub konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji prefabrykowanych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • Doświadczenie w obliczeniach statycznych przy użyciu jednego z programów - Robot, FEM-Design, R-FEM, Midas.
  • Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (minimum B2)
  • Dobra organizacja, sumienność, precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność delegowania zadań

Oferujemy

Korzyści:
  • Rozwój w unikatowym centrum projektowym na skalę europejską
  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • Komfortowe warunki pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dla doświadczonych kandydatów możliwość rozwoju na stanowisku liderskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 6000 - 9000 PLN brutto, uzależnione od poziomu wiedzy, umiejętnościi i doświadczenia kandydata
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Łodzi

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie