Staż w Dziale Obsługi Klienta

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Wprowadzaniem i zarządzaniem zamówieniami w systemie SAP

  • Kontaktem i współpracą z wieloma działami - planowaniem, logistyką, sprzedawcami, etc.

  • Zarządzaniem poprawnym obiegiem dokumentacji oraz informacji

  • Koordynowaniem procesów reklamacyjnych

  • Wsparciem działu Customer Care w codziennych zadaniach

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Komunikatywności oraz samodzielności w działaniu

  • Spostrzegawczości oraz dbałości o szczegóły

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności pracy z arkuszami kalkulacyjnymi w Excelu

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość poznania procesów biznesowych, logistycznych i operacyjnych wspieranych przez SAP

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2018

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta