Doradca ds. Leasingu

mBank S.A.

Opis stanowiska

Proponujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę

Jeśli chciałbyś się rozwijać oraz:

  • Realizować założone cele sprzedażowe w zakresie usług leasingowych (głównie pojazdy do 3,5 tony)

  • Aktywnie pozyskiwać nowych klientów i systematycznie budować portfel

  • Przygotowywać i prezentować kompleksową ofertę mLeasing

  • Umiejętnie diagnozować potrzeby klienta oraz budować długotrwałe relacje z klientami

  • Współpracować z salonami samochodowymi, siecią doradców mBanku

  • Przygotowywać i koordynować obieg dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingowych

Wymagania

Masz to coś?

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług finansowych, w tym w branży leasingowej (pojazdy do 3,5 tony)

  • Umiejętności handlowe oraz negocjacyjne

  • Znasz produkty leasingowe i rynek lokalny

  • Łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Bibliotekę Legimi

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Ostatnia aktualizacja:
12.06.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta