Księgowy / Księgowa

ANTAL SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • współprowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (CIT, VAT)

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)

  • minimum 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym

  • znajomość programu SAP będzie wyróżniające

  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • mile widziana znajomość IFRS

  • dobra / komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, energia i dynamizm w działaniu

  • doskonałe umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i zaangażowanie

Oferujemy

Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów

  • wysoki poziom samodzielności w działaniu

  • wsparcie w podnoszeniu kompetencji merytorycznych z zakresu księgowości

  • możliwości długoterminowego rozwoju w strukturach firmy

Ostatnia aktualizacja:
16.05.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki