Manager Klienta B2B

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży wyposażenia i wykończenia wnętrz, która specjalizuje sie w wykończeniu powierzchni meblowych i drewnianych, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Managera Klienta B2B.

Zakres obowiązków:
  • realizacja sprzedaży produktów firmy na terenie całej Polski

- aktywny kontakt z kluczowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

- przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji

- negocjacja warunków handlowyc

h
  • zarządzanie i nadzór nad zamówieniami

- analiza działań konkurencji oraz trendów na rynku

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe

- minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży asortymentu dla branży wykończenia/wyposażenia wnętrz

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego niezbędna do kontaktu z centralą firmy w Niemczech

- umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych i negocjacji

- gotowość do wyjazdów służbowych (około 50% czasu pracy)

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferta:
  • umowa o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód słuzbowy, laptop, telefon)

- bogaty pakiet socjalny

- szkolenia produktowe

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta