Specjalista ds. Obsługi Klienta

Spedimex Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • profesjonalna i kompetentna obsługa klienta

  • opracowywanie zleceń

  • nadzór nad dokumentami związanymi ze świadczonymi usługami

  • praca na dedykowanych systemach logistycznych

  • współpraca z różnymi działami firmy

  • przygotowywanie analiz na potrzeby firmy i klientów

Wymagania

  • doświadczenia w pracy z klientami kontraktowymi

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Ms Excel

  • doświadczenia w opracowywaniu dokumentów

  • umiejętności organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Ostatnia aktualizacja:
23.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta