Konsultantka ds. kosmetyków

ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zbudowanie i utrzymywanie wizerunku marki Lierac, Phyto oraz Jowae w punktach sprzedaży

  • Organizacja wydarzeń związanych z promocją naszych marek

  • Zbudowanie relacji z klientem, doradztwo rytuałów pielęgnacyjnych

  • Dbałość o stanowisko pracy

  • Osiąganie zaplanowanego poziomu sprzedaży

  • Promocję marek Ales Groupe Polska.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą która chce:

  • Na co dzień pracować z luksusowymi kosmetykami

  • Zdobyć gruntowną wiedzę o budowie skóry i jej pielęgnacji

  • Być profesjonalnym doradcą w zakresie pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów

  • Pracować z ludźmi pełnymi pasji i energii

  • Mieć stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie

  • Pracować elastycznie na cały lub pół etatu, lub w wybrane przez siebie dni.

Możesz być częścią naszego zespołu jeśli:

  • Twoją pasją są kosmetyki, pielęgnacja, medycyna estetyczna

  • Czerpiesz radość z nowych doświadczeń

  • Chcesz wyjść poza schemat

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i wywoływać uśmiech na ich twarzach

  • Jesteś lub planujesz być ekspertem w swojej pracy

  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że na tym polu chciałbyś się rozwijać

Oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Elastyczny grafik pracy – sam/a decyduj ile dni chcesz pracować

  • 6 godzinowe dni pracy

  • Atrakcyjna stawka podstawowa plus bogaty system premiowy

  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • Możliwość przetestowania produktów selektywnych

  • Szkolenia z pielęgnacji skóry i włosów

  • Dodatkowe systemy motywacji

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Kosmetyka / Pielęgnacja, Sprzedaż / Obsługa klienta