Stażysta w obszarze nowych technologii

mBank S.A.

Opis stanowiska

W ramach tego profilu możesz odegrać rolę między innymi w:

  • Departamencie Kanałów Elektronicznych

  • Departamencie Klientów Rozwoju i Utrzymania Aplikacji

Przykładowe zadania:

  • analiza rynku oraz benchmarki z zakresu innowacyjnych rozwiązań finansowych - światowe bestpractice, innowacyjne Fintechs itp.

  • partycypacja we wdrażaniu i testowaniu nowo rozwijanych platform mobilnych mBanku

  • udział w pracach zespołu agile'owego (SCRUM) w roli programisty

Wymagania

Chcesz zostać operatorem nowych technologii? Chętnie wcielisz się w rolę suflera zespołu agile’owego? Jeśli tak, świetnie sprawdzisz się jako
stażysta w tym obszarze. Oczekujemy:

  • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu (40 godzin tygodniowo)

  • wykształcenia wyższego bądź statusu studenta - preferowane kierunki o profilu informatycznym, ekonomicznym

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególnosci Excel, Outlook

  • znajomość środowiska Linux, Java i .NET będzie dodatkowym atutem

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje pisemna i ustna

Oferujemy

Poznasz różnorodne zadania i wybierzesz najlepszy scenariusz dla siebie. W mBanku czeka na Ciebie:

  • umowa o pracę, wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, karta Multisport czy dofinansowanie do wypoczynku

  • wsparcie ze strony opiekuna merytorycznego oraz koordynatora HR w każdym z departamentów

  • Induction Day na filmowy początek kariery

  • informacja zwrotna i ocena pobytu po zakończeniu każdego etapu stażu

  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy (w zeszłym roku 70% stażystów zostało z nami po stażu)

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2017

Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja, Praktyki / Staż