Kierownik Magazynu

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • zarządzanie magazynem oraz działaniami związanymi z jego funkcjonowaniem

  • kreowanie strategii pracy magazynu

  • kierowanie i motywowanie oraz kontrola pracy podległego zespołu

  • bieżąca identyfikacja potrzeb klientów

  • optymalizacja rozwiązań w zakresie pracy magazynu

  • realizacja wyników w oparciu o budżet

  • rekrutacja pracowników oraz nadzór nad rozwojem ich kompetencji

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji magazynowej

  • prowadzenie inwentaryzacji oraz odpowiedzialność za poprawne ich rozliczanie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - najchętniej zarządzanie i/lub logistyka

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zasad i standardów prowadzenia gospodarki magazynowej oraz obiegu dokumentów

  • praktyczna wiedza z zakresu logistyki oraz transportu

  • doświadczenie z klientami współpracującymi w ramach umowy

  • umiejętność utrzymywania długofalowej współpracy z klientami

  • nastawienie na realizację wyników

  • rozwinięte zdolności organizacyjne i kierownicze

  • umiejętność efektywnego planowania zadań oraz podejmowania decyzji

  • praktyczna znajomość obsługi komputera oraz programów operacyjnych Windows

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz satysfakcjonujący system motywacyjny

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
18.12.2016

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja