Doradca Klienta Indywidualnego

Nest Bank S.A.

Łódź Piotrków Trybunalsk

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Doradca Klienta Biznesowego w naszym banku, to osoba samodzielna, która będzie pozyskiwać Klientów detalicznych zainteresowanych ofertą produktową Nest Banku. To także osoba, potrafiąca współpracować z pośrednikami lokalnymi oraz posiadająca szeroką znajomość rynku. Potrafiąca samodzielnie budować portfel Klientów z sektora detalicznego.

  • Przede wszystkim poszukujemy osób kreatywnych, lubiących kontakt z Klientem, osób proaktywnych oraz zmotywowanych do nieustannego osiągania, a nawet przekraczania wyznaczonych celów

Wymagania

Jeżeli posiadasz:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów,

  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,

  • znajomość rynku Klientów z segmentu detalicznego,

  • znajomość rynku usług finansowych oraz produktów bankowych,

  • proaktywną postawę i jesteś osobą zaangażowaną,

  • kreatywne podejście do swoich obowiązków, oraz samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kategorii B.

To nie wahaj się i aplikuj!

Oferujemy

U nas czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet szkoleń i wsparcie przy wdrożeniu do pracy,

  • pakiet narzędzi do pracy (laptop oraz telefon służbowy),

  • świetna atmosfera w pracy, wiele inicjatyw związanych z naszą kulturą organizacyjną (udział w akcjach sportowych, wydarzeniach, rywalizacjach),

  • atrakcyjne świadczenia: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,

  • spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • system motywacyjny pozwalający na uzyskanie wysokich prowizji- sky is the limit !

Ostatnia aktualizacja:
08.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta