Specjalista ds. Zamówień z niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Firma o zasięgu międzynarodowym z rozwiniętymi strukturami i możliwościami rozwoju poszukuje osób na stanowisko Specjalisty ds. Zamówień z niemieckim.

Do głównych obowiązków należy:
  • Realizacja zamówień zakupowych i sprzedażowych w programie SAP;
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem dostaw do klientów;
  • Ścisła współpraca z dostawcami, klientami, spedytorami;
  • Wyjaśnianie reklamacji od klientów;
  • Raportowanie do Team Leadera.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze procesowania zamówień (0-2 lata);
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programu SAP;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta