Manager Projektu

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • zarządzanie organizacyjne projektami międzynarodowymi w Globalnym Zespole Doskonalenia Procesów Finansowych,

  • dbanie o harmonogram, zakres i terminową realizację projektu,

  • organizowanie spotkań i konferencji,

  • monitorowanie operacyjne postępów prac w projektach,

  • prowadzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowym projektami,

  • płynna znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansów,

  • zdolności organizacyjne i zaangażowanie w pełnione obowiązki,

  • swoboda w komunikacji z pracownikami z różnych poziomów stanowisk i różnych działów,

  • gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych,

  • dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość dowolnego oprogramowania do zarządzania projektami.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie,

  • kursy językowe, dodatkowe szkolenia,

  • kartę sportowo-rekreacyjną,

  • dodatkowe benefity.

Ostatnia aktualizacja:
18.09.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki