Laborant w dziale kontroli jakości / obszar walidacji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

• prowadzenie badań walidacji produktu podczas walidacji procesu
• pobieranie prób po czyszczeniu z urządzeń i wykonywanie analiz
• pobieranie prób wody i wykonywanie analiz
• sprawdzanie protokołów analitycznych
• zarządzanie odczynnikami

Wymagania

• min średnie (biologiczne lub chemiczne)
• doświadczenie na podobnym stanowisku - praktyki, staże
• znajomość zasad GMP i technik badawczych
• książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
• obsługa podstawowych sprzętów jak wagi analityczne, ph-metry, konduktometry
• znajomość obsługi sprzętów do miareczkowania potencjometrycznego, Karla Fishera
• doświadczenie w wykonywaniu analiz spektrofotometrycznych, HPLC i/lub GC

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi
• karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto (bez względu na wysokość wynagrodzenia)
• szybki dostęp do wielu specjalistów dzięki prywatnej opiece medycznej
• dodatkowe ubezpieczenie na życie
• dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport
• zdobycie doświadczenia zawodowego
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w re/walidacji metod analitycznych
• zdobywanie doświadczenia w obsłudze HPLC, GC, Malvern
• udział w badaniach transferu metod analitycznych nowych produktów
• zdobywanie doświadczenia w obsłudze systemu Trackwise

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Badania i rozwój, Kontrola jakości, Medycyna / Opieka zdrowotna