Specjalista ds. Logistyki

Antal Engineering & Operations

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizowanie i monitorowanie przesyłek międzynarodowych,
  • Wystawianie i kontrola dokumentów zakupu, sprzedaży i magazynowych,
  • Współpraca z urzędami i agencjami celnymi,
  • Współpraca z operatorami logistycznymi,
  • Optymalizacja wielkości i częstotliwości dostaw,
  • Składanie zamówień u dostawców krajowych i zagranicznych,
  • Analiza stanu zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Przygotowywanie analiz i raportów mających na celu usprawnienie łańcucha dostaw,
  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy.
Wymagania: Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w branży reatail - warunek konieczny, Wykształcenie wyższe (logistyka), Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B1), Znajomość procedur celnych, Znajomość systemu SAP, Umiejętność podejmowania kluczowych decyzji oraz negocjacji handlowych. Oferujemy: Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,  Możliwość rozwoju zawodowego, Atrakcyjne wynagrodzenie, Praca w zgranym, przyjaznym zespole.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Logistyka