Kierownik operacyjny

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-18-58204

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Główne zadania:
- Zarządzanie działaniami związanymi z obszarem produkcji, logistyki i serwisu
- Udział w projektach ogólnozakładowych związanych z ciągłym doskonaleniem
- Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu identyfikowania i rozwiązywania problemów
- Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji między działami w celu realizowania wskaźników
- Dbanie o terminową realizację planów produkcyjnych
- Nadzór nad działalnością inwestycyjną
- Koordynacja pracy kierowników w podległych obszarach

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki to mechanika, elektronika, energetyka)
- Doswiadczenie w pracy w środowisku międzynardowym
- Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z zarządzaniem obszarem produkcyjnym i ciągłym doskonaleniem
- Wiedza z zakresu operacyjnego zarządzania jednostką produkcyjną
- Wiedza z zakresu ustalania i zarządzania budżetem
- Doświadczenie w stosowaniu narzędzi Lean Manufacturing (posiadanie certyfikatu Black Belt Six Sigma będzie dodatkowym atutem)
- Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim, zarówno w formie ustnej jak i pisemnej

Korzyści:
Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- udział w ciekawych i rozwojowych projektach
- benefity pozapłacowe
- premia roczna
- samochód służbowy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja