Referent ds. Planowania Produkcji

Gi Group Sp z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej

  • Sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych

  • Bieżąca analiza dostępności zdolności produkcyjnych

  • Identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązywaniu

  • Współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki

  • Udział w projektach mających na celu usprawnianie procesów planowania i nadzorowania produkcji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji

  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole

  • Analityczność oraz komunikatywność

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat
    • Możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
06.08.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja