Praktyki w dziale rekrutacji

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów odwiedzających biuro,

- przedstawianie aktualnych ofert pracy,

- telefoniczna obsługa biura,

- redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,

- obsługa korespondencji, poczty elektronicznej i urządzeń biurowych.

Podczas praktyk oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR

- udział w prowadzonych procesach rekrutacyjnych,

- pracę w miłej atmosferze w młodym energicznym zespole,

- elastyczne godziny pracy,

Wymagania

- mile widziani studenci: ZZL, psychologii, doradztwa zawodowego

- umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,

- otwartości i kreatywności

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Praktyki / Staże

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Human Resources