Reprezentant Handlowy

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Łódź Skierniewice Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • wsparcie handlowe aktywnych klientów firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów na obsługiwanym terenie.

Wymagania

Wymagania:

  • kandydat musi być: dyspozycyjny, nastawiony na wynik, konsekwentny, asertywny,

  • kandydat musi posiadać: prawo jazdy kat. B.

  • dodatkowym atutem będzie: wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 90 lat na rynku),

  • grupę aktywnych klientów do obsługi którzy zamawiają u nas od lat,

  • zatrudnienie w branży, która ma dobre perspektywy,

  • elastyczny czas pracy (skupiamy się na wynikach),

  • możliwość samorealizacji przy obsłudze renomowanych firm,

  • system wynagrodzeń oparty na wynikach,

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku (samochód, telefon, laptop).

Ostatnia aktualizacja:
26.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta