Praktykant/ka w Dziale Planowania Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praktykant/ka w Dziale Planowania Produkcji.

Zadania:

- Planowanie produkcji jednego z obszarów;
- Ustawianie odpowiednich parametrów w systemie;
- Tworzenie raportów, zamówień dla działu zaopatrzenia i planistów;
- Analizowanie poziomu zapasów i proponowanie
odpowiednich akcji w celu eliminowania wystąpienia braków na stoku.
Wymagania:

- Studenci kierunku Logistyka i pokrewne;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);
- Dobra organizacja pracy;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- Dyspozycyjność min. 24h tygodniowo.

Informacje dodatkowe:
Oferujemy:
- 6 – miesięczne płatne praktyki w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
i nowoczesne technologie;
- Poznanie metod i narzędzi stosowanych w procesie planowania w zakładzie produkcyjnym;
- Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Praktyki / Staże

Min. doświadczenie:
Tylko praktyki

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Logistyka