Specjalista ds. księgowo-administracyjnych

DURING POLSKA SP Z O O

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja, rozliczanie oraz księgowanie faktur;

  • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów;

  • tworzenie umów;

  • prowadzenie rejestru umów i rejestru faktur;

  • sporządzanie zestawień i raportów;

  • tłumaczenie dokumentów na język włoski;

  • archiwizacja dokumentów;

  • nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie;

  • typowe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe;

  • znajomość języka włoskiego na poziomie C1/C2;

  • znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych oraz prawnych;

  • dokładność, rzetelność, sumienność;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • możliwość zdobycia doświadczenia;

  • pracę w zgranym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
18.03.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki