Specjalista ds. Obsługi zamówień z francuskim lub szwedzkim

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Weź udział w nowym projekcie i rozwiń swoją karierę zawodową. Nasz klient – lider na rynku z branży nieruchomości, którego misją jest dostarczanie profesjonalnej obsługi klientów przygotowuje zupełnie nowy projekt biznesowy. To doskonała okazja do rozwoju swoich umiejętności i stworzenia unikatowych rozwiązań wraz z zespołem doświadczonym specjalistów.

Nie musisz mieć doświadczenia! Wystarczy tylko, że znasz język na poziomie B1 i chcesz się rozwijać :)

Twoje zadania:

  • Nadzór nad bazą produktów i procedurą wysłania zamówienia

  • Klasyfikowanie towaru i przesyłek zgodnie z nomenklaturą firmową

  • Wycena produktów zgodnie ze standardami

  • Administrację dokumentów zwiażanych z przesyłką

  • Kontaktowanie się z klientem w języku francuskim lub szwedzkim

Wynagrodzenie: 5 000 – 6 000 brutto

Praca od środy do niedzieli w godzinach 22.00 - 6.00

Wymagania

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość francuskiego lub szwedzkiego na poziomie B1

  • Znajomość angielskiego na poziomie B1

  • Chęć nauki nowych rzeczy

Oferujemy

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i znajomości języka: 5 000 – 6 000 brutto

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Owocowe dni

  • Świetna lokalizacja (centrum Łodzi)

  • Specjalny program wdrożenia i dodatkowych szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
28.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta