Operator maszyn włókienniczych

PPT Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • rozkładanie surowców przy maszynach

  • obsługa maszyn włókienniczych

  • nadzorowanie procesu uszlachetniania przędzy

  • pakowanie

Wymagania

Oczekujemy od Kandydatów:

  • sprawności i tężyzny fizycznej

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym ( 4 dni- 22:00- 6:00, dwa dni wolnego, 4 dni -14:00-22:00, jeden dzień wolnego, 4 dni 6:00-14:00, jeden dzień wolnego, 4 dni 22:00- 6:00 itd.)

  • chęci do pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie ( okres próbny około 1 miesiąc- umowa zlecenie, później umowa o pracę na pełen etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • miłą atmosferę

  • wdrożenie w obowiązki

  • możliwość zobaczenia miejsca zatrudnienia przed rozpoczęciem pracy

Ostatnia aktualizacja:
07.08.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja