Ślusarz

P. U. Monadith

Piotrków Trybunalski

Cel stanowiska: rzetelne wykonanie powierzonych zadań złożenia elementów konstrukcji stanowych w oparciu o technologię wykonania i rysunek techniczny.

Podstawowe zadania ślusarza:

1. Składanie, sczepianie, czyszczenie, gratowanie elementów do urządzeń wytwarzanych w zakładzie tj. urządzeń dźwigowych, wyciągowych, podzespołów zwałowarek, urządzeń podwodnego wydobywania ropy i gazu.

2. Podgrzewanie do prostowania, wypalanie, podpalanie elementów przy użyciu palników.

Proponowana stawka godzinowa netto. Wysokość wynagrodzenia za 1 pracownika do uzgodnienia, w zależności od kwalifikacji pracowników

Wymagania (w tym doświadczenie)

1. Doświadczenie w składaniu konstrukcji stalowych.

2. Wiedza i umiejętności z zakresu zagadnień ślusarskich: cięcie, gięcie, zwijanie, wiercenie, gwintowanie, posługiwanie się palnikiem gazowym.

3. Wymagana b. dobra umiejętność czytania rysunku technicznego.

4. Doświadczenie w posługiwaniu się palnikiem gazowym,

5. Mile widziana umiejętności spawania półautomatem MIGO MAG potwierdzona uprawnieniami.

6. Zastrzegamy konieczność sprawdzenia kwalifikacji pracowników leasingowanych przed przystąpieniem do pracy.

Czy jest wymagana znajomość języka polskiego? (jeśli tak to proszę podać na jakim stopniu) Nie wymagane

Planowany okres rozpoczęcia pracy. Od zaraz do 6 m-cy, z możliwością przedłużenia

Godziny pracy* Średnie zapotrzebowanie czasu pracy na 1 pracownika = ~220 do 250 godzin / miesiąc.

Czas pracy ok. 10 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu.

* preferowany większy wymiar czasu pracy (jeśli tylko jest taka mozliwość)

Informacje dotyczące zakwaterowania. Dopłata do kwater pracowniczych

Dodatkowe informacje

1. Do docinania, podgrzewania elementów używane są palniki acetylonowo-tlenowe oraz palniki zasilane gazem ziemnym.

2. Czyszczenie odbywa się przy użyciu szlifierek kątowych i prostokątnych z napędem elektrycznym i pneumatycznym.

3. Do gratowania elementów wykorzystywany jest pilnik ręczny, przecinak oraz szlifierka kątowa do krawędzi.

4. Sczepianie odbywa się półautomatem spawalniczym MIGO MAG oraz spawarkami elektrycznymi.

5. Ślusarz wykorzystuje również ręczne narzędzia ślusarskie np.: młotki o różnej masie, obcęgi, śrubokręty, klucze płaskie, pneumatyczne, hydrauliczne itp.

6. Pracownicy wykonują również wiercenie otworów przy użyciu wiertarek pneumatycznych i elektrycznych.

7. Ślusarz wykonuje również pracę na wysokości oraz wewnątrz konstrukcji.

8. Praca II zmianowa, w zależności od potrzeb sporadycznie III zmianowa.

9. Zapewniamy środki ochrony indywidualnej dla pracowników.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja