Doradca Klienta

Bank Zachodni WBK S.A.

Bydgoszcz Toruń Brodnica Inowrocław Nakło Nad Notecią Aleksandrów Kujawski

Opis stanowiska

  • masz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych

  • cechuje Cię przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania relacji z klientami

  • jesteś otwarty/a na zmiany i konsekwentny/a w działaniu i chcesz się rozwijać

  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

Wymagania

Dołącz do zespołu profesjonalnych doradców i zyskaj:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system motywacyjny nagradzający wysokie wyniki

  • profesjonalny program adaptacyjny

  • określoną ścieżkę kariery - od doradcy do menedżera

  • przejrzyste procedury i możliwość udziału w interesujących, ogólnofirmowych projektach

  • perspektywę udziału w rekrutacjach wewnętrznych w kraju oraz w strukturach Grupy Santander

  • prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport oraz bogatą ofertę świadczeń dodatkowych

  • liczne szkolenia i programy rozwojowe

  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole

Oferujemy

Jako Doradca Klienta będziesz:

  • wspierać klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych

  • budować długotrwałe relacje z klientami Banku i pozyskiwać nowych

  • zapewniać profesjonalną obsługę klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

  • realizować indywidualne i zespołowe zadania sprzedażowe

  • obsługiwać transakcje gotówkowe i bezgotówkowe

Ostatnia aktualizacja:
08.01.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta