Pracownik Biurowy

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • kompletowanie dokumentacji w firmie zgodnie z ustanowionymi procedurami

  • przyjmowanie zleceń serwisowych i wprowadzanie ich w proces realizacji

  • bieżąca obsługa zarówno nowych jak i stałych klientów serwisowych firmy

  • współpraca z serwisantami regionalnymi

  • koordynowanie działań serwisowych na podległym sobie terenie

  • dystrybucja dokumentacji w firmie, nadzór nad zmianami oraz archiwizacja dokumentacji

  • współpraca z działem handlowym

  • wystawianie faktur VAT

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office

  • sumienność, rzetelność

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy technicznej

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia wstępne

  • możliwość rozwoju i samorealizacji

Ostatnia aktualizacja:
12.04.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa