Konserwator

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Bieżące przeglądy i naprawy elementów infrastruktury w obiektach zlokalizowanych na terenie Centrali Rossmann oraz w najmowanych obiektach biurowych i magazynowych na terenie województwa łódzkiego;

  • Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich

  • Wykonywanie prac związanych ze zmianą aranżacji i zmianą zagospodarowania pomieszczeń w budynkach biurowych;

  • Współpraca z Wykonawcami w zakresie przeprowadzania serwisu i konserwacji urządzeń;

  • Organizacja dostaw narzędzi i materiałów technicznych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Obsługa typowych narzędzi i elektronarzędzi oraz podstawowe umiejętności techniczne,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • mile widziane uprawnienia SEP grupa E1 i znajomość podstaw sieci komputerowych,

  • Dyspozycyjność,

  • Solidność, obowiązkowość i uczciwość,

  • Otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków;

  • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy;

  • Bogaty pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż