Księgowa/-y działu AP/AR/GL z językami obcymi

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Obowiązki:

  • Realizacja procesów księgowych w obszarach AP, AR i GL
  • Wsparcie w procesie migracji
  • Uzupełnianie danych w systemie SAP
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • Kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy
  • Przestrzeganie procedur i standardów firmy
Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziana znajomość dodatkowego języka europejskiego Wykształcenie wyższe w zakresie księgowość/finanse/ekonomia Min. 1 rok doświadczenia w pracy dziale zobowiązań, należności lub księgi głównej w międzynarodowych strukturach Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych Komunikatywność Umiejętność pracy grupie, silne zorientowanie na współpracę z klientem wewnętrznym   Nasz klient oferuje: Atrakcyjne warunki finansowe Interesujące wyzwania biznesowe związane z rozwojem struktur Bardzo wysoką kulturę organizacyjną, ceniącą jakość oraz etykę Prywatne ubezpieczenie medyczne Kartę MultiSport Przyjazną atmosferę

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt