Kierownik Działu Spedycji Całopojazdowej Krajowej

PEKAES Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych

  • Tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami Klientów

  • Pozyskiwanie przewoźników oraz nadzorowanie pracy firm przewozowych

  • Inicjonowanie działań w celu optymalizacji pracy oraz jakości serwisu w produkcie całopojazdowym krajowym

  • Realizacją założeń budżetowych

  • Archiwizacja dokumentacji transportowej

  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Gruntowna wiedza i znajomość produktu spedycji całopojazdowej krajowej

  • Bardzo dobre kompetencje menedżerskie, w tym efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu i w dynamicznym środowisku pracy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

  • Mile widziana znajomość programu TMS

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja