Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Technika Elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za utrzymanie w ruchu i prawidłowe działanie maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • bieżące usuwanie drobnych usterek.
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów.
  • prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu.
  • znajomość obszaru hydrauliki i pneumatyki, podstawy elektroniki są mile widziane.
  • znajomość schematów elektrycznych i elektronicznych.
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – do 1 kV.
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń ciepłowniczych i gazowych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • elastyczny czas pracy.
  • ubezpieczenie medyczne oraz karta multisport.
  • roczny bonus.

Ostatnia aktualizacja:
01.12.2016

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż